Adresa:

Apartmány Nechanicky
Dolni 154
Rokytnice nad Jizerou 51244
Czech Republic

Aktuálne počasie:

Apartmány Nechanicky ubytovanie Rokytnice nad Jizerou Aktuálne počasie: jasno
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 23 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

 Apartmány Nechanicky / ubytovanie Rokytnice nad Jizerou

Apartmány Rokytnice nad Jizerou Nechanicky
Rodinné apartmány Nechanický - Apartmány sa nachádza 100 m od centra mesta Rokytnice nad Jizerou v Krkonošiach. Poloha pri hlavnej komunikácie zaisťuje jednoduchý príchod. Parkovanie za poplatok 250 Kč / týždeň. Zastávka skibusu 150 m.

Vleky v areáli Studenov sú dostupné pešo. Hostia majú k dispozícii balkón v 1. poschodí, fajčenie je povolené iba vonku. Po dohovore je možné zabezpečiť večere v susednom penziónu (cca 100, - Kč), kde je možné využiť aj bazén a saunu (20 m). Zvieratá nie sú povolené.

Rokytnice nad Jizerou apartmány Nechanický ubytovanie
Apartmán 1
 je byt 1 +1 v 1. poschodí rodinného domu, pre 4 - 6 osôb, v spálni 1 dvojlôžko, 2 samostatné lôžka, obývacia izba - 2 prístelky na mezonete, jedálenský kút, káblová televízia. Kuchynka - chladnička, dvojplatničkový varič, rýchlovarná kanvica. Kúpeľňa - sprchový kút, umývadlo, WC.

Apartmán 2 je byt 1 + kk v prízemí rodinného domu, pre 3 - 4 osoby, prístup bez schodov, na spanie 1 dvojposteľ, 2 lôžka na mezonete (prístup po schodisku), káblová televízia. V kuchynke - chladnička, dvojplatničkový varič, rýchlovarná kanvica. V kúpeľni - vaňa 70x120 so sprchou, WC, umývadlo.

Dovolenka v Rokytnici nad Jizerou ubytovanie v apartmánoch
Lyžovanie v Rokytnici - tri desiatky vlekov a dve štvorsedačkové lanovky, perfektne upravené bežecké trate i zjazdovky, v prípade nedostatku snehu sú umelo zasnežované. Servisy lyží, požičovne, lyžiarske školy. Do lyžiarskeho centra zachádza špeciálny Skibus upravený pre lyžiarov. Vyskúšajte snowtubing - zábava na nafukovacích člnoch v umelo vybudovanom snehovom koridoru.

Apartmány Nechanický Rokytnice nad Jizerou Turistika - šport
K celoročným športovým aktivitám, ktoré môžete v Rokytnici nad Jizerou prevádzkovať, patrí bowling a kolky. V okolí tenisové a volejbalové kurty, zatrávnené futbalové ihrisko. Pre milovníkov rýchlych kolies sú pripravené motokáry alebo kolobežky. Športová hala ponúka dve telocvične a posilňovňu. V zime samozrejme môžete jazdiť na saniach. Z adrenalínových športov - rafting či paragliding, lanové centrum. Kúpalisko a bazény nájdete v blízkom okolí. Nepreberné množstvo značených turistických trás, ktoré Vás zavedú až na vrcholky Krkonôš napr. k prameňu rieky Labe. Zaujímavé cyklotrasy.
Apartmány Rokytnice nad Jizerou Nechanicky - Pri hotely je vlastné parkoviskoApartmány Rokytnice nad Jizerou Nechanicky - možnosť pripojenia na internetApartmány Rokytnice nad Jizerou Nechanicky - k dispozícii letná terasaApartmány Rokytnice nad Jizerou Nechanicky - Televizor má príjem satelitných  programůApartmány Rokytnice nad Jizerou Nechanicky - Iybz sú vybavené televízoromApartmány Rokytnice nad Jizerou Nechanicky - Izby s vlastnou kúpelkouApartmány Rokytnice nad Jizerou Nechanicky - Izby s vlastnou toaletou